Paradoksalnie, bracia, ale w sobotę Kerzhakov

Paradoksalnie, bracia, ale w sobotę Kerzhakov raz pierwszy pojawił się na boisku po tej samej stronie. I Aleksander, a Michael nie jest chłopcy grał dużo w moim życiu. Przecina tory i piłkę nożną, a starszy brat oszczędził Jr., nie chciał nawet z powodu uczuć rodzinnych przez jego motto "beat, beat i będzie pokonać." Jednak, że razem z pierwszą minutę, a jako część matki "Zenith" - to był pierwszy raz.

Okazało się całkiem nieźle, zwłaszcza młodsze. Michael grał "na zero". Może "Amkar" nie jest zbyt zły, zenitovskih bramkarz, ale nie możemy się zgodzić z tymi, którzy twierdzą, że z Kerzhakov został jakoś ciszej niż Jurij Łodygin. Ale z tymi, którzy mówią, że bracia byli w sercu dłuższą metę będzie się zgodzić. W kilku powodów.

1.jpg

Po pierwsze, coś podobnego, a mianowicie zastąpienie Lodygina się Kerzhakov mogliśmy zobaczyć jesienią ubiegłego roku. Villas-Boas Andrea, który następnie pracuje z niebiesko-biało-niebieski, dość częste "przynosi" Yuri i usiadł jeden mija Rosji na ławce. Następnie Mikhail Kerzhakov 29 roku życia po raz pierwszy zagrał na "Zenith". Okazało się również. I podczas gdy starszy z braci marnieje bez pracy, Jr pracował w siedmiu meczach, a duże błędy nie są zrobione. Lodyginskih błędy zostały zauważył go. Ale wkrótce u bram "Zenith" ponownie osiadł młodego mężczyznę z brodą-bródką. Villas-Boas dał Lodygin odpocząć, odświeżyć. Co Jurij. Po powrocie nie popełnił takie gafy i nie kwestionować jego prawo być pierwszy numer. Co Kerzhakov? Nic. Dosidela sezon w lewo.

Zenitovskih braterstwa. Jak Michael i Alexander wykonywane wymarzony ottsa

Mircea Lucescu nie jest Villas-Boas, ale istnieje poczucie, że pocisk spadł ponownie do tego samego kosza. Z całym szacunkiem dla Michała, Yuri jeszcze silniejszego bramkarza. Błędy Lodygina leżeć w płaszczyźnie psychologicznej - relaks, utrata koncentracji, zmęczenie, poczucie niezbędności. Link do rezerwatu by pomóc przezwyciężyć kryzys twórczy, a następnie uzyskać Lodygina - świeże i pewny siebie. Nie zapominaj, że George - młodszy od Michaela, on - bramkarz, który dostaje więcej niż jego kolega, więc należy Lodygina irracjonalnego magazynie. Nie bez powodu jego naturalizowany pierwsza - przed Neustadter i Guilherme. Albo zapomnieli, że przed przystąpieniem do "Zenith" Yuri kilka razy grał w reprezentacji Grecji?

Po drugie. Jeśli Yuri usiąść na ławce i poważnie, zdaniem trenerów, przez długi czas, a jego siedziba będzie trwał aż do następnego okienka transferowego. Jest mało prawdopodobne, że będzie zachowywać się tak, Wiaczesław Malafeev w ostatnich latach - a nie wiek, a "Zenith" dla jury nie jest jeszcze w domu klub. I choć nie jest to zły ich mija, posiadające rosyjski paszport i paszport UE, będą zdzierać z rąk i stóp. Szczególnie nasze kluby. "Zenith" jest podobny do tego, który wzmacnia konkurencję? Oczywiście, nie gwarantuje odporności Lodygin nie mogę. Ale jeśli robią ofiarę, to nie jest właśnie dla Kerzhakov, Jr., oraz do podpisania Begovic warunkową lub warunkowym Selihova.

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl