Summertime odtwarzacze przejścia całej Europie

Summertime odtwarzacze przejścia całej Europie kończy się dziś wieczorem. Wyjątkiem nie jest i Rosja. W ciągu ostatnich trzech miesięcy w klubach Premier League niektóre zmieniły swoje kompozycje. Spróbujmy określić główne momenty okienku transferowym latem w mistrzostwach krajowych.

1. kondycja finansowa naszych klubach pozostawia wiele do życzenia 3.jpg

Dieta finansowe. Trendy w letnim okienku transferowym w RossiiFoto: OF. "Rubin" strony "Zenith", SE

Kryzys w gospodarce rosyjskiej nie mógł dotknąć i piłki nożnej. Już trzeci rok z rzędu nasze kluby spędzić wszystkie mniej niż 100 milionów euro na rynku transferowym. W lecie 2014 zespół Premier League wspólnie spędzony 82 mln euro w ubiegłym roku - 19 mln, w wysokości prawie przekroczył znak 76 mln. Jednak, aby mówić o poprawie sytuacji ekonomicznej lokalnych klubów nie może - więcej niż połowę kwoty wydanej w ostatnim jednego z Kazan "Ruby", poważnie postanowił wrócić do pozycji lidera w Premier League. Jednocześnie kwota wydatków Premier League jest siódme miejsce na świecie, tuż za top-5 i mistrzostw.

Mniej więcej w czasie, kiedy rosyjskie kluby mogą przeznaczyć na transfery ponad 230 milionów euro (lato 2012), możemy tylko pomarzyć. Jednak nie ma minimalizacja mistrzostw Rosji kosztuje mniej?

Wybór 2. Punkt

Powodem, pochodną pierwszego. Globalny zamówień kluby Premier League nie może sobie pozwolić, więc prawie każdy zespół latem tego roku pojawiła się w dniach 2-3 student pierwszego roku. Przeważnie nowi gracze są stworzeniami trenerów głowy. Tak, w "Zenith" na żądanie Mircea Lucescu pojawiła Juliano i Robert Mack "Spartakus" wynajmowane obrońcą "Lazio" Mauricio, przyjaciel na grze w Serie A, Massimo Carrera Sergio Sanchez Samuel Garcia, trenować pod okiem trenera, "Rubin" Javi Gracia więcej w "Malaga". We wszystkich trzech przypadkach, trenerzy - przybysze Premier League, i to jest logiczne, że są one łatwiejsze do pracy z graczy, którzy są już zaznajomieni z wymaganiami profesjonalistów.

3. Gwiazdy w Premier League jest coraz mniejsza

Dieta finansowe. Trendy w letnim okienku transferowym w RossiiFoto: OF. "Rubin" strony "Zenith", SE

Spośród czterech najlepszych graczy w lidze w tym lecie, Rosja opuściła Two - Hulk i Ahmed Musa. Vedran Corluka i Quincy Promes może także przenieść się do najlepszych mistrzostw Europy, ale kierownictwo "Lokomotywa" i "Spartakusa" był w stanie nie tylko utrzymać ich przywódców, ale także do ponownego podpisywania umów z nimi.

"Zenith", a CSKA dostał za Hulk i Musa stałej rekompensaty (50 i 20 mln euro), ale wpływ tych graczy do gry swoich zespołów droższe niż jakiekolwiek pieniądze. Niebiesko-biało-niebieskich włączony do długoterminowej restrukturyzacji systemu gry pod okiem nowego trenera, ale CSKA straciło nie tylko hitter, że może uciec od przytłaczającej większości obrońców planety, ale również odtwarzacz odpowiedzialny za ciśnienie w połowie przeciwnika pola. Wezwani do zastąpienia Musa Lacina Traoré, wciąż nie może znaleźć się w koszulce nowego zespołu.

Ponadto "Krasnodar" left Ragnar Sigurdsson, dobrze sprawdzony w EURO w reprezentacji Islandii. Sigurdsson wolą życie na południu Rosji i udziału w Mistrzostwach Europy z Fulham Londyn, "".

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz